תכנית שיווקית

חברת טופ סחר בע”מ
אם אתם מעוניינים לבנות תכנית שיווקית לעסק שלכם, אתם מוזמנים לפנות לטובים ביותר בתחום – “חברת טופ סחר בע”מ”. טופ סחר מחזיקה מומחים בתחום הקידום והפיתוח העסקי ואחראית על האסטרטגיה והתכנון העסקי של עסקים רבים ברחבי הארץ. לפני שאתם משקיעים ברעיון או במיזם חדש, כדאי שתיצרו קשר עם היועצים העסקיים של חברת טופ סחר. אתם תקבלו יועץ עסקי אישי שילווה אתכם משלב הרעיון ועד השיווק והמכירה של המוצר שלכם. החברה מנוהלת על-ידי שמוליק רגב, בעל 22 שנות ניסיון בתפקידים בכירים בתחום הקמעונאות בשווקים רווים ותחרותיים.

חברת טופ סחר מביאה לידי ביצוע את תכנון העסק, ההקמה שלו והניהול האסטרטגי בכדי להגיע למיקסום הפוטנציאל של העסק ושל הרווחים.

אנשי המקצוע של חברת טופ סחר מוכוונים לכל משימה אשר תידרש עבור העסק שלכם. התוכנית השיווקית נבנית בידי צוות מיומן ומתואמת עם אנשי השיווק והמכירות.

אם אתם מתלבטים לגבי איזו תכנית שיווקית יכולה להתאים לעסק שלכם, מומלץ לכם לפנות לחברת טופ סחר בע”מ ולקבוע פגישה לייעוץ ראשוני ללא התחייבות.

הפגישה עם היועצים העסקיים של החברה תאפשר לכם להחליט לגבי התוכנית השיווקית והאסטרטגיה הנכונה לתחום שבו אתם עוסקים.

תכנית שיווקית
לכל רעיון או מוצר שאנו רוצים לפתח ולמכור צריכה להיות תוכנית שיווקית. בניית תוכנית שיווקית נעשית בשלבים ומותאמת לפי התקציב והיכולות של העסק.
תוכנית שיווקית טובה תכלול תוכנית גג לכל הפעילות של העסק, ובנוסף תוכניות שיווקיות לכל מוצר או פיתוח חדש בתוך העסק עצמו. מנהל שיווק ומכירות הוא תפקיד הכרחי לכל עסק קטן וגדול ותפקידו העיקרי היא ליישם תוכנית שיווקית לטווח הקצר והארוך.

בניית תוכנית שיווקית
את הבנייה של התוכנית השיווקית עושים בדרך כלל אנשי מקצוע המתמחים בשיווק ומכירות. תוכנית שיווקית יכולה להיות מותאמת למצב קיים בעסק או בארגון או כחלק מתוכנית כוללת לפיתוח עתידי של העסק או הארגון.

בניית אסטרטגיה שיווקית
בכדי לבנות את התוכנית המתאימה ביותר לעסק, צריך לקחת כשיקול את האסטרטגיה המתאימה. אף עסק לא קיים בתוך בועה, ולכל עסק קטן או גדול ישנם מתחרים שנוגסים בהכנסות שלו על בסיס יומי. בניית אסטרטגיה שיווקית חשובה מאוד בכדי לעמוד מול המתחרים של העסק.