ליווי קמעונאי

כל בעל עסק חייב לדעת מהי הדרישה של הלקוח, וכיצד יוכל לספק צורך זה. מדובר בבסיס לבניית עסק מצליח, הדורש חשיבה על המוצר, ועל תהליכי המכירה והשיווק. בין אם מדובר במוצר פשוט, יומיומי, או במוצר יקר ערך לקהל יעד ספציפי, הדרך צריכה לכלול הבנה מעמיקה של תהליכים, מהשלב הראשוני, ועד קניית המוצר. טופ מסחר מציעה ליווי קמעונאי מקצועי, על ידי צוות אשר מתמחה בתחום ובעל ניסיון רב, אשר יציע לכם חשיבה ממקודת, כילים מקצועיים, וליווי אישי לאורך כל הדרך, על מנת להגיע להצלחה והישיגים. 

תמחור והמחרה קמעונאית

בחירה של תמחור צריכה קודם כל להיקבע בהתאם למצב בשוק כיום. בניגוד למקובל לחשוב, עלויות גבוהות לא בהכרח מבטיחות מוצר באיכות גבוהה, ולכן זהו אינו השיקול היחיד. תמחור והמחרה קמעונאית הינו הליך חשוב במיוחד, על מנת להבטיח כי המחיר הנקוב של המוצר יצליח לייצר רווח, ולקדם את העסק אל עבר שגשוג והצלחה.

קמעונאות ונקודות מכירה

בשנים האחרונות, מתפתח סוג חדש של קמעונאות שמתאפיין בתחרות מסיבית בשוק כיום. בהתאם לכך, קיימת חשיבות גבוהה לאסטרטגיה נכונה ומקצועית, שתוכל לסייע לעסק להצליח. טופ מסחר מתמחה בייעוץ לקמעונאות ונקודות מכירה, ומעניקה ליווי קמעונאי למגוון רחב של עסקים. בעזרת צוות מקצועי ומנוסה, תבחר נקודת מכירה נכונה, שתוכל להעניק לכל לקוח חווית קנייה נעימה, כך שלקוחות יחזרו שוב ושוב אל בית העסק, ובהתאם לכך, העסק יוכל להניב רווחים. 

קביעת מדיניות מחירים

מחיר המוצר מהווה את אחד מן הגורמים המשפיעים ביותר על רווחיות העסק. כאשר ניגשים לקבוע את מחיר המוצר, חשוב קודם כל להקדיש זמן ומחשבה להגדרת מטרות ההמחרה. המטרה הראשית המתבקשת בכל עסק היא כמובן לקבוע מחיר שיעניק רווח מקסימלי. כאשר קביעת המחיר נמוכה מידי, העסק עלול להגיע למצב של הפסדים, לעומת זאת, מחיר גבוה מידי, עלול להרתיע את קהל הלקוחות. טופ מסחר מעניקה ליווי קמעונאי מקצועי, ושואפת להגיע אל המחיר האופטימאלי ביותר, על מנת להבטיח רווח ושגשוג לעסק. מדובר בהליך מורכב, אשר מבקש לבחון היבטים כלכליים, מתמטיים, וכמובן גם פסיכולוגיים.